5.jpg

Zapraszamy młodzież naszej parafii w każdą niedzielę na Mszę świętą o 9:00 dedykowaną szczególnie dla nich. Młodzieżowa oprawa, słowo i duch. 

 

Nudzisz się? Potrzebujesz towarzystwa? Chcesz zbliżyć się do Boga i poznać wspaniałych ludzi?

 

Zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chciałyby dołączyć do naszej scholi.

Kim jesteśmy?

Nasza Schola to grupa fantastycznych dziewczyn, które śpiewem chwalą Boga i pomagają innym w dobrym przeżywaniu nabożeństw.

 

Organizujemy wyjazd na jeden z największych koncertów muzyki chrześcijańskiej: „Jednego Serca jednego Ducha”, który po raz kolejny odbędzie się w Rzeszowie, 15 czerwca w Boże Ciało.

 

mbnpwieczernik

Droga Siostro, Drogi Bracie!

W czwartki o 20.00 w kaplicy naszej parafii odbywają się spotkania modlitewne. Są to spotkania na których staramy się z pomocą Ducha Świętego uwielbiać naszego Pana.

ZMIANA WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

 Z powodu choroby ks. Proboszcza i ks. Dariusza ich wizyta duszpasterska w najbliższych dniach zostaje przeniesiona:

 Ks. Proboszcz:

                      -os. Boh. Września 32 (klatki I-VI)- odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017- od 15:00

                      -os. Boh. Września 32 (klatki VII-IX) > odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017 od godz. 18:00

                      -os. Boh. Września 47 > odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017 od godz. 18:00

 Ks. Dariusz:

                    - os. Boh. Września 21 >  odbędzie się w poniedziałek, 6.02.2017-  od 14:00

                    - os. Piastów 17 > odbędzie się w sobotę, 4.02.2017- od 11:00

                    - os. Boh. Września 39 > odbędzie się we wtorek, 7.02.2017- od 14:00

 Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Schola Ave zaprasza na musical Bożonarodzeniowy zatytułowany „Historyje czasu narodzenia”, który odbędzie się 6 stycznia 2017 r. o godz.15:00 w kościele. Do realizacji przedstawienia zostali zaproszeni znani artyści, muzycy oraz rodzice. 

SIANKO NA STÓŁ WIGILIJNY

Zwyczajem ubiegłych lat, w ostatnią niedzielę Adwentu(18.12.2016), młodzież z Ruchu Światło-Życie będzie rozprowadzała sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na ferie w góry.    

 

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z naszych grup parafialnych(Scholi Ave, Scholi młodzieżowej i Oazy młodzieżowej) na zabawę andrzejkową.  Tegorocznym tematem przebrań są  kolory Światowych Dni Młodzieży-czerwony, żółty i niebieski oraz słowa papieża Franciszka  do młodych "Zróbcie raban"- No to robimy:)

 

W naszej parafii powstaje nowa wspólnota – Duszpasterstwo WBC (Wierzę, bo chcę!). Zapraszamy do udziału w jej spotkaniach wszystkich zainteresowanych między 20, a 40 rokiem życia, niezależnie od stanu cywilnego i posiadanej wiedzy religijnej. Duszpasterstwo WBC adresowane jest zarówno do „pobożnych”, jak i „zbuntowanych” oraz „szukających prawdy”.