3.jpg

Zapraszamy na VII Rodzinny Wyjazd. Rozpoczniemy w Kalwaryjskim Sanktuarium Mszą Świętą. Następnie udamy się do malowniczo położonego ośrodka wśród pagórków i lasów na ognisko, gdzie oprócz poczęstunku będzie kawa dla rodziców oraz gry i zabawy dla dzieci. 

W naszej parafii powstaje nowa wspólnota – Duszpasterstwo WBC (Wierzę, bo chcę!). Zapraszamy do udziału w jej spotkaniach wszystkich zainteresowanych między 20, a 40 rokiem życia, niezależnie od stanu cywilnego i posiadanej wiedzy religijnej. Duszpasterstwo WBC adresowane jest zarówno do „pobożnych”, jak i „zbuntowanych” oraz „szukających prawdy”.

 

STUDIUM APOSTOLSTWA ŚWIECKICH
ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

Studium jest formą intelektualnego pogłębienia formacji chrześcijańskiej osób świeckich. Adresowane jest do wszystkich katolików świeckich, a w szczególny sposób do osób podejmujących aktywność apostolską w kościelnych ruchach, stowarzyszeniach i grupach parafialnych. Zajęcia Studium odbywają się jeden raz w miesiącu od października do czerwca przez dwa lata. W programie: Msza św., konferencja ascetyczna, trzy wykłady z zakresu wybranych dziedzin (biblistyka, teol. dogmatyczna, teol. moralna, eklezjologia, nauka społeczna Kościoła).

mbnpwieczernik

Droga Siostro, Drogi Bracie!

W czwartki o 20.00 w kaplicy naszej parafii odbywają się spotkania modlitewne. Są to spotkania na których staramy się z pomocą Ducha Świętego uwielbiać naszego Pana.

ZMIANA WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ

 Z powodu choroby ks. Proboszcza i ks. Dariusza ich wizyta duszpasterska w najbliższych dniach zostaje przeniesiona:

 Ks. Proboszcz:

                      -os. Boh. Września 32 (klatki I-VI)- odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017- od 15:00

                      -os. Boh. Września 32 (klatki VII-IX) > odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017 od godz. 18:00

                      -os. Boh. Września 47 > odbędzie się w poniedziałek 9.01.2017 od godz. 18:00

 Ks. Dariusz:

                    - os. Boh. Września 21 >  odbędzie się w poniedziałek, 6.02.2017-  od 14:00

                    - os. Piastów 17 > odbędzie się w sobotę, 4.02.2017- od 11:00

                    - os. Boh. Września 39 > odbędzie się we wtorek, 7.02.2017- od 14:00

 Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Schola Ave zaprasza na musical Bożonarodzeniowy zatytułowany „Historyje czasu narodzenia”, który odbędzie się 6 stycznia 2017 r. o godz.15:00 w kościele. Do realizacji przedstawienia zostali zaproszeni znani artyści, muzycy oraz rodzice. 

SIANKO NA STÓŁ WIGILIJNY

Zwyczajem ubiegłych lat, w ostatnią niedzielę Adwentu(18.12.2016), młodzież z Ruchu Światło-Życie będzie rozprowadzała sianko na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na ferie w góry.    

 

 

Zapraszamy dzieci i młodzież z naszych grup parafialnych(Scholi Ave, Scholi młodzieżowej i Oazy młodzieżowej) na zabawę andrzejkową.  Tegorocznym tematem przebrań są  kolory Światowych Dni Młodzieży-czerwony, żółty i niebieski oraz słowa papieża Franciszka  do młodych "Zróbcie raban"- No to robimy:)

 

pielgrzymka fatima tytul

pielgrzymka fatima plakat

TERMIN: 2-12 czerwca 2017r.                CENA 3990zł/os

 

Zapraszamy wszystkie dziewczynki, które chciałyby dołączyć do naszej scholi.

Kim jesteśmy?

Nasza Schola to grupa fantastycznych dziewczyn, które śpiewem chwalą Boga i pomagają innym w dobrym przeżywaniu nabożeństw.

Spotykamy się na próbach piątki i śpiewie w niedzielę, a poza tym na wspólnej zabawie, wyjazdach i piknikach.