wnetrze2010_2.jpg

Drogie Rodziny naszej parafii!

 

Adwent - radosne oczekiwanie na narodzenie Jezusa Chrystusa, to czas kiedy przygotowujemy nasze serca na przyjście Zbawiciela. To czas spędzony na porannych Mszach roratnich, odpowiednia chwila na pogłębiony rachunek sumienia. W naszych rodzinach pielęgnujemy prastare tradycje dotyczące przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

IX Rodzinny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

 

W tym roku po raz dziewiąty proponujemy Wam udział w Rodzinnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Drodzy Rodzice, przypomnijcie sobie Święta sprzed wielu lat kiedy wraz z mamą i tatą przygotowywaliście ozdoby choinkowe, stroiki, szopki… Teraz nadszedł czas, abyście to Wy przekazali swoim pociechom tę wspaniałą polską tradycję. Wspólne, rodzinne przygotowywanie szopki to chwile jednoczące pokolenia, to chwile kiedy prawda o narodzeniu Chrystusa uwidacznia się w naszym codziennym życiu. A Wy drogie dzieci? Poproście rodziców o pomoc i wspólnie przygotujcie rodzinną szopkę Bożonarodzeniową!

Szopka może być przygotowana w dowolnej technice, przy użyciu dowolnych materiałów. Wszystkie prace przyozdobią nasz kościół w okresie Bożonarodzeniowym, a dla zwycięzców przygotowaliśmy cenne nagrody.

Pierwszą nagrodą w konkursie na szopkę będzie:
Rodzinny miesięczny karnet  do Parku Wodnego i Fit Parku w Krakowie.
 

Drugie miejsce:
8  wejściówek do Parku Wodnego na wszystkie atrakcje bez limitu czasu do wykorzystania przez 3 miesiące
.

Trzecie miejsce:
4 wejściówki do Parku Wodnego na wszystkie atrakcje bez limitu czasu do wykorzystania przez 3 miesiące.

 

 konkurs szopek 2017

Kliknij, aby powiększyć:

  • konkurs_szopek_2017._bigjpg

 

Prace należy oddawać do piątku 22 grudnia do godz. 19. Specjalna komisja konkursowa wybierze najlepsze prace, a ogłoszenie wyników nastąpi podczas Mszy św. o godz. 10:30 w niedzielę 24 grudnia. Pamiątkowe fotogalerie będą zamieszczone w naszym parafialnym Miesięczniku „Ave!”

 

 

XIII Konkurs dla dzieci na najpiękniejszą ozdobę choinkową

Kochane Dzieci! Mija kolejny rok i już po raz trzynasty ogłaszamy konkurs na najładniejszą i najciekawszą ozdobę choinkową. Liczba prac konkursowych złożonych w zeszłym roku była jak zwykle bardzo duża! Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie! Choinka może być jeszcze piękniejsza jako wyraz i znak Waszych dobrych uczynków, które chcecie złożyć, jak pasterze i Trzej Królowie, u stóp Dzieciątka Jezus.

Podobnie jak w poprzednich latach dozwolona jest każda technika - poproście więc o pomoc rodziców i przygotujcie ozdoby na naszą parafialną choinkę. Prace należy oddać w piątek 22 grudnia na roratach. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 grudnia na ostatniej Mszy św. roratniej. Wykonawcy najpiękniejszych i najciekawszych prac otrzymają wspaniałe nagrody, a Wasze ozdoby będą jak każdego roku wisiały na choince w kościele. Prosimy dołączyć karteczki z imieniem i nazwiskiem, wiekiem i adresem.

konkurs ozdob 2014

Czekają cenne nagrody!