wnetrze2010_2.jpg

Dziękujemy za Wasz udział w Rodzinnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę.

Wspólne, rodzinne przygotowywanie szopki to czas jednoczenia pokoleń, to czas naszego przygotowania do nadchodzących Świąt. Gratulujemy wspaniałych pomysłów  na zbudowanie szopki, gratulujemy cierpliwości i wytrwałości budowniczych.

Zwycięzcy zostali wybrani 20 grudnia na Mszy św. o godz. 12:00 w głosowaniu parafian uczestniczących w mszy świętej:

Serdecznie Wam dziękujemy za udział w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową, który został już po raz piąty zorganizowany przez redakcję Miesięcznika "Ave!" Ilość przygotowanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dzieci biorących udział w tym świątecznym konkursie było ponad 60! Tak jak w latach poprzednich dotrzymaliśmy obietnicy i wszystkie prace znalazły się na choince w naszym kościele. Wszystkie ozdoby były piękne i starannie przygotowane, dlatego wybór najlepszych przysporzył nam wiele kłopotu.

Dziękujemy za Wasz udział w Rodzinnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę. Wspólne, rodzinne przygotowywanie szopki to czas jednoczenia pokoleń, to czas naszego przygotowania do nadchodzących Świąt. Gratulujemy wspaniałych pomysłów  na zbudowanie szopki, gratulujemy cierpliwości i wytrwałości budowniczych.

W dniu 18.12.2010 dziesięcioosobowa komisja pod przewodnictwem Ks. Proboszcza  i z życzliwym udziałem siostry Anny, wnikliwie oglądnęła i oceniła wszystkie 43 prace  zgłoszone do konkursu „szopka 2010”. Uczestnicy obrad jednomyślnie uznali, że tegoroczny poziom prac był bardzo wysoki i szczerze gratulują wszystkim uczestnikom.