PONIEDZIAŁEK  – 22.05.2017 r.

6.30     + Emilia Widła (od córki Doroty z mężem Wiesławem i dziećmi)

7.00     1. + Janina Piotrowska (od Janiny Marzec i rodz. Szczepaników)

            2. + Eugeniusz Tomaszewski (od rodziny Dychusów)

7.30     + Maksymilian, Janina Stanek, Stanisława, Jan Tomczyk

18.30    + Zygmunt Flis (od sąsiadów z bloku 45 z os. Piastów)

 

            WTOREK – 23.05.2017 r.

6.30      + Maria Kahl (od brata Wojtka)

7.00      + Janina Piotrowska (od wnuczki Marzeny z mężem i prawnukiem Franciszkiem)

7.30      + Stanisław (w 29 rocz. śm.) Danuta Kufrej i zmarli z rodziny Kufrejów

18.30    + Stanisława (ona), Józef Surowy, Katarzyna, Jakub Rakowscy

 

            ŚRODA – 24.05.2017 r.

6.30     1. + Eugeniusz Tomaszewski (od żony)

            2. + Stefan Bartosik (od żony i dzieci)

7.00     1. + Janina Piotrowska (od córki Joli z mężem i dziecmi)

            2. + Kazimierz Gałązka i Zbigniew syn (od rodziny Margulów)

7.30     + Tadeusz Chuchmacz (w 10 rocz. śm.) Janina, Józef, Krzysztof Chuchmacz

18.30    ZBIOROWA

 

            CZWARTEK - 25.05.2017 r.

6.30     + Wiesław Zębala (od syna z rodziną i teściów)

7.00     + Janina Piotrowska (od wnuczki Karoliny)

7.30     + Marian Sularczyk (od córki z mężem i wnukiem)

18.30    + Piotr (w 27 rocz. śmierci)

 

            PIĄTEK – 26.05.2017 r.

6.30     1. + Stanisława Tajs

            2. + Maria Kras (od córek: Katarzyny i Joanny z rodzinami)

7.00     1. + Stefania Gajda

            2. + Marianna Sowula (od córki z rodziną)

7.30     + Pelagia Minorczyk

15.00    ZBIOROWA

18.30    + Krystyna Stępień

 

            SOBOTA - 27.05.2017 r.

6.30     1. + Adam Zygmuntowicz

            2. + Zofia Mroczek

7.00      1. + Andrzej Belicki

             2. W intencji IX Róży Kobiet

7.30      + Maria i Stanisław Ciesielscy oraz Zofia, Monika, Agnieszka

18.30    + Kazimierz i Paweł

 

NIEDZIELA - 28.05.2017 r.

6.00   + Jan Święchowicz, żona Maria , zięć Florian

7.30      + Jakub Piszczek (w 30 rocz. śmierci)

9.00     + Wojciech Władysława Sopata i zmarli z rodziny

10.30    ROCZNICA I KOMUNIA Św.

12.00    + Józef Pawlik

12.00   (KAPLICA) + Stanislaw Dajworek (od siostry)

13.30    CHRZTY (za parafian)

16.30    + Franciszek Szlaga (w 7 rocz. śmierci)

18.00    + Julian Król (w 9 rocz. śmierci)

19.30    + Tadeusz Jędrusiak (od kuzynów Jana i Andrzeja Martyka)

 

W tym tygodniu prosimy parafian o modlitwę
za mieszkańców bloku nr 50 z os. Piastów.