Dzisiaj modlimy się za Kościół katolicki na Wschodzie. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 630. Pytania do serduszek są w menu po prawej stronie (tutaj).

Dzisiaj rozpoczynamy także Rekolekcje Adwentowe, które mają nas przygotować do godnego przeżycia Bożego Naradzenia. Witamy wśród nas o. Bartymeusza Kędziorę OFM oraz ks. Mateusza Hosaję, którzy będą głosić nam słowo Boże.

Program przebiegu Rekolekcji, które potrwają do środy jest wywieszony w gablotce oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii (tutaj). Zapraszamy do udziału.

Najważniejsze przypomnienia dotyczące tego świętego czasu:

  • Nauki rekolekcyjne dla dorosłych będą o godz. 900 i 1830.
  • Młodzież III roku przygotowania do bierzmowania oraz WBC, a także młodzież uczącą się i pracującą (oraz osoby pracujące do późna) zapraszamy na nauki rekolekcyjne na godz. 2000.
  • We wtorek – dzień pokuty oraz spowiedzi św. Spowiadać będziemy w godz. 800-900 i 1630-2000.
  • W środę adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 1000 do 1830. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy, a po niej Msza św.

W czwartek – po Mszy św. wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

Na godz. 2000 zapraszamy wszystkich do kaplicy na pełną uwielbienia modlitwę WIECZERNIKA, którą prowadzą ludzie młodzi duchem.

W piątekMsza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500. Po Mszy św. wieczornej w salce będzie spotkanie członków Straży Honorowej NSPJ.

W sobotę – zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo uzdrowienia, które poprowadzi ks. Jan Reczek. Początek o godz. 1500. Skorzystajmy z tego niezwykłego daru Bożej łaski.