Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 1800, w niedzielę po Mszy św. o godz. 1630

We wtorek – podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji misji, a szczególnie za o. Zdzisława Grada – misjonarza na Madagaskarze, którego posługę nasza parafia objęła swoim patronatem.

W środę – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

Dzieci i młodzież zapraszamy w środę na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego:

  • o godz. 800 – Szkoła Podstawowa nr 89
  • o godz. 930 – Zespół Szkół Salezjańskich

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza św. z procesją o godz. 900. Nie będzie Mszy św. o godz. 1030 i 1330. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Spowiedź św. przed Bożym Ciałem oraz na zakończenie roku szkolnego będzie we środę od 1800 do 1900.

Wobec zbliżającej się Uroczystości Bożego Ciała zwracamy się z gorącą prośbą o udekorowanie mieszkań i przygotowanie trasy procesji. Jest to świadectwo naszej wiary. W kiosku można nabyć materiały pomocne do takiej dekoracji.

Tradycyjnie prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – Oazę Rodzin, II – młodzież, III – Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ i IV – Żywy Różaniec. Prosimy parafian o udekorowanie kwiatami ołtarzy oraz o ich pilnowanie zarówno przed, jak i po procesji, bowiem ciągle notujemy próby dewastacji ołtarzy.

Prosimy o posługę w czasie procesji do baldachimu, chorągwi i feretronów oraz dzieci do sypania kwiatów. Próba sypania kwiatów będzie w poniedziałek o godz. 1730 przy kościele. Prosimy, aby dzieci z kl. III i IV przyszły na procesję w strojach komunijnych. Do 27 VI trwamy w oktawie Bożego Ciała. W ciągu tygodnia procesja o godz. 1800 połączona będzie z nabożeństwem czerwcowym.

W piątekMsza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500.