W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa osób przyjmujących Komunię św. nasi kapłani udzielają Jej w maseczkach, po wcześniejszym dodatkowym i publicznym zdezynfekowaniu rąk.

Od dzisiaj w kościele może być zajęta 75% miejsc. Nie wlicza się do tego zaszczepionych. Na zewnątrz – bez limitu (przy zachowaniu 1,5 m odstępu lub maseczka).


 Przypominamy, że nie obowiązuje dyspensa
od obowiązku niedzielnego i świątecznego udziału we Mszy św.
 

Zapraszamy na różaniec w dni powszednie o godz. 1800, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1630.

W poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty, patrona służby zdrowia.

We wtorek – wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji misji, a szczególnie za o. Zdzisława Grada – misjonarza na Madagaskarze oraz ks. Piotra Pawlusa – misjonarza w Tanzanii, których posługę nasza parafia objęła swoim patronatem.

W środę – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie od godz. 800 do 930 (ks. Jan Reczek). O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.  

W czwartek – przed Mszą św. wieczorną modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

W piątek – uroczystość św. Jana Pawła II, głównego patrona Województwa Małopolskiego. Zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie od godz. 1700 do 1830. Po Mszy św. wieczornej spotkanie w salce Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.