Wszystkim uczestnikom Ewangelizacyjnych Rekolekcji Wielkopostnych składamy serdeczne wyrazy wdzięczności za obecność, rozmodlenie i świadectwo wiary. Jednym z owoców rekolekcji przeżywanych, jako doświadczenie parafii jako wspólnoty niech będzie nasza wzajemna modlitwa za siebie. Będziemy ją praktykować min. w ten sposób, że każdego tygodnia podejmiemy modlitwę za mieszkańców kolejnego bloku w naszej parafii. Zatem w tym tygodniu prosimy wszystkich parafian o modlitwę za mieszkańców bloku nr 1 z os. Bechterów Września.

Wczoraj ks. kard. St. Dziwisz obdarzył godnością Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Pana Piotra Zdankiewicza. Gratulując Panu Piotrowi otrzymanej godności powierzamy mu wraz z dotychczasowymi szafarzami zadanie zanoszenia Komunii św. chorym w niedziele i święta oraz pomoc w jej udzielaniu.

Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Palmową Męki Pańskiej. O godz. 1200 uroczysta procesja z palmami oraz konkurs palm. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 1630. Po nich będzie Msza św.

Dzisiaj o godz. 1900 z kościoła OO. Pallotynów przy ul Bulwarowej wyrusza do Bazyliki w Mogile IX Nowohucka Droga Krzyżowa. Zapraszamy do udziału.