Dzisiaj modlimy się za Kościół katolicki na Wschodzie. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 630.

We wtorek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo w intencji małżeństw. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1830. Nabożeństwo zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem tych małżonków, którzy w danym miesiącu przeżywają dowolną rocznicę swojego ślubu. Zatem w najbliższy wtorek zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa szczególnie małżeństwa, które miały ślub w grudniu.

Od stycznia przyszłego roku ta Msza św. będzie odprawiana tylko w intencji jubilatów jako Msza św. zbiorowa. Zatem każde małżeństwo świętujące swój dowolny jubileusz może się do niej dołączyć.

W środę – zapraszamy na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy, a po niej Msza św.

W czwartek – przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 630 (Roraty), 730, 900, 1630 i 1800. Pamiętajmy o uczestnictwie w tym dniu we Mszy św.

Jest to także święto patronalne naszych Sióstr Służebniczek, którym życzymy szczególnego orędownictwa Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. Z racji święta kancelaria 8 XII będzie nieczynna.