Zapraszamy na Roraty, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 630. Zachęcamy dzieci i rodziców do przygotowania lampionów na roraty. Można je także nabyć w kiosku.

W poniedziałek — święto św. Andrzeja Apostoła. Jest to także dniem imienin ks. Andrzeja Kubieńca, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej na każdy dzień jego kapłańskiej posługi. Szczęść Boże.

We wtorek — zapraszamy na kolejne nabożeństwo w intencji małżeństw. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 1830. Nabożeństwo zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem tych małżonków, którzy w danym miesiącu przeżywają dowolną rocznicę swojego ślubu. Zatem w najbliższy wtorek zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa szczególnie małżeństwa, które miały ślub w grudniu.

W środę — zapraszamy na całodzienną adorację Najśw. Sakramentu. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

W I czwartek — po Mszy św. wieczornej będzie można uczcić Relikwie Krwi św. Jana Pawła II poprzez ich ucałowanie. Potem będzie „Godzina święta”. Na godz. 2100 zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem wszystkich zapracowanych i zabieganych.

W I piątek — spowiedź św. rano od 630 do 800, po południu od 1600 do 1900 z przerwą od 1730 do 1800. Msza św. i koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500. O godz. 1700 Msza św. dla dzieci. O godz. 1930 swoje spotkania w kościele ma młodzież III kl. Gimnazjum przygotowująca się do bierzmowania.

W I sobotę — o godz. 730 Msza św. z konferencją dla Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. adoracja pierwszosobotnia oraz w intencji dzieci nienarodzonych do godz. 915 Wyjazd do chorych od godz. 900. Natomiast przedświąteczny wyjazd do chorych będzie w sobotę 19 XII.