Dzisiaj przeżywamy w naszej parafii Niedzielę Anielską. Na balaskach przed figurą św. Michała Archanioła znajdują się obrazki św. Michała ze specjalną modlitwą, które można sobie zabrać. Po Mszy św. można będzie przyjąć szkaplerz św. Michała Archanioła, który znajduje się w sklepiku lub w zakrystii.

Przed kościołem członkowie Rady Parafialnej z parafii pw. św. Wincentego a Paulo w Łazach na podkarpaciu rozprowadzają cegiełki prosząc o ofiary na budowę własnego kościoła.

W środę – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy, a po niej Msza św.

W czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy św. wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

W piątek – Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500.

W I sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. O godz. 730 Msza św. z konferencją dla Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. adoracja pierwszosobotnia oraz w intencji dzieci nienarodzonych do godz. 915. Wyjazd do chorych od godz. 900.

W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy na różaniec w dni powszednie na godz. 1800, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1630.