Dzisiaj przypada święto naszej Parafii – odpust. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustowa o godz. 1200 oraz na rodzinne spotkanie we wspólnocie parafialnej, które rozpocznie się o godz. 1400 i będzie trwało do godz. 1630. Będą występy, a także ogród doświadczeń naukowych, zamek dmuchany, wata cukrowa, strażacy, gry, zabawy i oczywiście poczęstunek.

Przypominamy, że warunkiem otrzymania łaski odpustu w dniu dzisiejszym jest czystość serca, dalej udział w naszym kościele we Mszy św. i przyjęcie Komunii św. oraz modlitwa w intencji Ojca św., a także odmówienie Ojcze nasz i Wierzę. Odpust można ofiarować tylko za siebie lub za zmarłego.

Przypominamy, że od dzisiaj, aż do końca sierpnia w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 1330 oraz w kaplicy Mszy św. dla dzieci o godz. 1200.

We wtorek – zapraszamy na godz. 1830 na Mszę św. z modlitwą uwielbienia oraz prośbą o przebaczenie i pojednanie za wstawiennictwem św. Michała Archanioła i Chórów Anielskich. Po Mszy św. będzie można przyjąć szkaplerz św. Michała Archanioła. Szkaplerz można nabyć w sklepiku lub w zakrystii.

W środę – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

W czwartek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o godz. 630, 730, 900, 1800 i 1930. Składka z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie Stolicy Apostolskiej w Rzymie. Kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.

Na godz. 2000 zapraszamy wszystkich do kaplicy na pełną uwielbienia modlitwę WIECZERNIKA, którą prowadzą ludzie młodzi duchem. Szczegóły tutaj.

W piątek – Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500.

W I sobotę - o godz. 730 Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. adoracja pierwszosobotnia oraz w intencji dzieci nienarodzonych do godz. 915. Wyjazd do chorych proszących o udzieleniu sakramentu namaszczenia chorych od godz. 900. Pozostałych chorych odwiedzać będą z Komunią św. Szafarze Eucharystii w niedziele.