W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa osób przyjmujących Komunię św. nasi kapłani udzielają Jej w maseczkach, po wcześniejszym dodatkowym i publicznym zdezynfekowaniu rąk.

Obecnie w kościele może być zajęte 30% miejsc. Nie wlicza się do tego zaszczepionych. Na zewnątrzbez limitu (przy zachowaniu 1,5 m odstępu lub maseczka).


Przypominamy, że nie obowiązuje dyspensa
od obowiązku niedzielnego i świątecznego udziału we Mszy św.

W naszej archidiecezji od 18 do 25 stycznia trwać będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy w osobistych modlitwach o tym ważnym dziele Bożym.

W środę – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie od godz. 800 do 930 (spowiada ks. Jan Reczek). O godz. 1700 różaniec, o godz. 1800 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

W piątek – zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu. Msza św. i Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500. Dodatkowa okazja do spowiedzi będzie od godz. 1700 do 1830. Po Mszy św. wieczornej spotkania Straży Honorowej NSPJ.

Z racji ferii szkolnych dzisiaj i w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. dla dzieci w kaplicy o godz. 1200. Dzieci zapraszamy do kaplicy ponownie po feriach czyli 30 I.